Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamızın kuruluş  amacı;  sektöründe öncü, yenilikçi ve gerçekleştirdiği projeler ile takip edilen, örnek  bir kuruluş olmak ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirmektir. Bu amaçlar doğrultusunda  yapacağımız  projeler, birlikte çalışacağımız firmalar ve hizmet vereceğimiz kuruluşlar konusunda seçici davranmaktayız.

Çalıştığımız kuruluşların herbiri sektöründe öncü ve saygın, gerçekleştirdiğimiz projeler özgün olmuştur. Bu çalışma şeklinin sürdürülebilir olabilmesi ancak kaliteden ödün vermemek prensibinin ilke edinilmesi ile sağlanabilir.

Bu bilince sahip, konusunda uzman ve deneyimli kadrolar ile çalışan firmamız, bünyemize yeni katılan arkadaşlarımıza da kaliteden taviz vermemeleri prensibini aşılamaya özen göstermektedir.

İşverenlerine, malzeme tedarikçilerine, partner firmalarına ve çalışanlarına karşı daima saygılı olmayı ve sözünde durmayı amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda hiçbir zaman yapamayacağımız sözler vermedik ve başarabileceğimizin en iyisini taahhüt eden bir firma olduk. Bilginin paylaşılarak çoğalacağı ve fayda sağlayacağı düşüncesi ile en ufak bilgi birikimimizi dahi paylaşmaktan imtina etmedik. Aleyhimize dahi olsa; doğru bildiğimizden ve ticari ahlak kurallarından ayrılmadık. Kısa vadede aleyhimize gibi görünse bile bu prensiplerden ayrılmamanın uzun vadede bizim lehimize olacağına inanıyoruz.

 

Yaptığımız İşler

Modern Sera Sistemleri
Otomasyon İşleri
Modern Sera Sistemleri Danışmanlık
Elektromekanik Danışmanlık Hizmetleri
Mekanik işler
Proje, Tasarım, Taahhüt

Vizyonumuz

Sizin ihtiyaçlarını anlamak ve size en iyi hizmeti sunmak.

Kendimizi sektörün öncü ve güvenilir firmaları arasında görmemizin nedeni müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlayan ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan vizyonumuzdan kaynaklanmaktadır. Çalışmalarımızda öncelikle müşterilerimizi dinleyerek, onların ihtiyaçlarını analiz etmeyi, profesyonel ekiplerce hazırlanan çözüm stratejileri geliştirmeyi ve imal ettiğimiz ürünlerimizle müşterilerimizin yaşam ve imalat kalitelerini arttırmayı amaçlıyoruz.

Değerlerimiz –  Güvenilir olmak, dürüst olmak, öncü olmak ve yerli üretime katkıda bulunmak

Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçin